40018_472388184306_660304306_6448850_4197269_n_large

Lehce egocentrická, chaotická, hodně nestálá a zmatená. Na jednu stranu dychtí po volnosti, zážitcích a adrenalinu, na tu druhou plná nejistoty zoufale hledá motýlky v břiše a místo, kterému by mohla říkat domov. Narozena mezi 1980 a 2000 léta páně, co si už leccos prožila, odžila, odpila, odblogovala a odcestovala. Liberální, tolerantní, s hlavou plnou fantazie a ideálů, co hledá smysl života (a nejenom života) ve světě offline i online, v partě přátel i naprostých cizincích, ve sklence dobrého vína i panáku nedefinovatelné značky, a v cizích postelích – když na to přijde.

Ví, co je vážný vztah, přátelé s benefity či láska na jednu noc. Ví, jaký je pocit mít všechno a jaký je nemít vůbec nic. Ví, co je úspěch a také jak za sebou zanechat neskonalý zmatek. Dělá chyby. Hodně chyb. Někdy udělá dokonce stejnou chybu dvakrát, třikrát (jen aby se ujistila, že to opravdu byla blbost). Učí se po sobě uklízet a ne utíkat, i když ví, že studium je dlouhodobý proces, který občas nevyjde. A proto ač někdy nemá super detailní plán, vždy má únikovou strategii. Opustit svou komfortní zónu a odejít od všeho, co ji už dále nenaplňuje, nerozvíjí či nedělá šťastnou není přeci zbabělost, ale dostatek sebeúcty a známka silné osobnosti.

Dělá věci naplno nebo je nedělá vůbec. Občas hodně myslí a občas nemyslí vůbec. Někdy prožívá věci velmi intenzivně a někdy má pocit, že ani neví, jaký má pocit. Chce cítit, že žije, vybočovat z davu. Stereotyp je pro ni vlastně sprosté slovo a komplikovanost výzva. Průměr pro ni není dostatek. Nikdy nebyl.

Může dělat víc, proto chce víc.

To jsme my. Generace Y.